0%

O FIRMIE

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą z Rzeszowa, która swą działalność w branży UTB rozpoczęła od montażu dźwigów osobowych, towarowych oraz urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych w województwie dolnośląskim i małopolskim. Aktualnie oferujemy Państwu dostawę, montaż oraz serwis dźwigów z napędem elektrycznym i hydraulicznym producentów zagranicznych, jak i krajowych. Dzieki stałej i ścisłej współpracy z firmami naszej branży jesteśmy w stanie dobrać urządzenie według Państwa oczekiwań.

Łączymy wiedzę i doświadczenie,  staramy się znaleźć  dla naszych klientów odpowiednio dopasowane rozwiązania. Pasja jaką darzymy naszą pracę oraz wykorzystywanie nowych technologii, pozwalają nam dostarczać najwyższej jakości usługi.

Proponujemy Państwu projektowanie, dostarczenie i zamontowanie dźwigów osobowych o napędzie elektrycznym-ciernym lub hydraulicznym. Wyposażenia dźwigów firma dokonuje zgodnie z potrzebami i życzeniami klientów. Oferujemy produkty sprawdzone oraz zgodne z obowiązującymi normami. Staramy się dopasować odpowiedni rodzaj urządzenia do środowiska pracy.

RESLIFT MAPA

NASZE BIURO

PRZYKŁADOWE

REALIZACJE WŁASNE

PRACUJEMY NA TERENIE RZESZOWA I OKOLIC.

RESLIFT PARTNER

FIRMA RESLIFT JEST AUTORYZOWANYM WYKONAWCĄ FIRM M.IN :

Kontakt