0%

RESLIFT USŁUGI

Reslift. Serwis wind osobowych,serwis dźwigów osobowych,rzeszów

MONTAŻ

Szybki i fachowy montaż wind i dźwigników według obowiązujących norm. Nasi specjaliści oferują szybki i fachowy montaż wind i dźwigów w dostępny dla Państwa czas. Profesjonalne wykonanie montażu zapewnia bezpieczne i długotrwałe funkcjonowanie, a także minimalizacje kosztów późniejszego użytkowania dźwigów. 

Konserwacja wind osobowych,dźwigów,wind towarowych,rzeszów,konserwacja platform dla osób niepełnosprawnych

KONSERWACJA

Oferujemy usługi z konserwacji i remontu wind, dźwigów towarowych oraz urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych. W zakresie działania również dysponujemy pogotowiem technicznym, które może w najszybszym terminie zlokalizować problem. Wykonujemy również czynności prewencyjne, które pozwalają skutecznie zapobiegać nieoczekiwanym awariom.

Dostawa,montaż,konserwacja wind osobowych,dźwigów,wind towarowych,wind towarowych małych,urządzeń dla osób niepełnosprawnych,rzeszów,reslift

MODERNIZACJA

Nasi specjaliści wykonują naprawę i modernizację wind zgodnie z najnowszymi technologiami obecnymi na rynku urządzeń dźwigowych. Pracujemy na terenie Rzeszowa i okolic.

POGOTOWIE 24/7

RESLIFT oferuje fachową i szybką pomoc 24/7. Jesteśmy w stanie skutecznie naprawić wszystkiego rodzaju urządzenia dźwigowe.

Reslift. Serwis wind osobowych,dźwigów,wind towarowych,platform dla osób niepełnosprawnych,rzeszów

DOSTAWA

Firma RESLIFT oferuje dostawę kompletnych urządzeń dźwigowych.

RESLIFT

Współpracujemy z wieloma producentami i pomagamy dobrać urządzenia odpowiadające wymaganiom klienta. Profesjonalne wykonanie montażu zapewnia bezpieczne i długotrwałe funkcjonowanie, a także minimalizacje kosztów późniejszego użytkowania dźwigów.

PRZYKŁADOWE

REALIZACJE WŁASNE

PRACUJEMY NA TERENIE RZESZOWA I OKOLIC.

RESLIFT PARTNER

FIRMA RESLIFT JEST AUTORYZOWANYM WYKONAWCĄ FIRM M.IN :

Kontakt